понеділок, 22 липня 2013 р.

ДТЕК Ахметова подвоїть видобуток газу, перевищивши мільярдну позначку - директор компанії

Найбільший в Україні приватний енергетичний холдинг ДТЕК, який у березні 2013 року отримав контроль над нафтогазодобувним підприємством Нафтогазвидобування, планує в 2014 році збільшити видобуток природного газу порівняно з 2013 роком - до 1 млрд куб. м з 0,5 млрд куб. м.
Про це генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко заявив в інтерв'ю виданню ІнвестГазета.
"Цього року компанія (Нафтогазвидобування - ред.) видобуде 500 млн кубометрів, а в наступному, сподіваюся, переступимо позначку в мільярд", - заявив Тимченко. Також гендиректор ДТЕК зазначив, що компанія розраховує подвоїти обсяг щомісячного імпорту газу з Угорщини - до 200 млн куб. м.
Нагадаємо, на початку березня 2013 року компанія СКМ, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), що належить бізнесменові Рінату Ахметову, досягла принципової домовленості про купівлю 25%-го пакета акцій ПрАТ Нафтогазвидобування. Водночас ДТЕК досяг угоди про придбання пакета акцій ПрАТ Нафтогазвидобування у поточних акціонерів товариства.
У липні 2013 року ДТЕК повідомив, що почав імпорт природного газу з Європи, щоб забезпечити ресурсами власні генеруючі потужності і потреби підприємств материнської групи СКМ, що в цілому становить близько 6 млрд куб. м на рік.
***
ДТЕК - найбільша енергетична компанія України, входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, 100% акцій якої належать Рінату Ахметову.
У портфель активів компанії входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18 ГВт; 1 ВЕС проектною встановленою потужністю 200 МВт; 5 підприємств з передачі та продажу електроенергії, які обслуговують понад 5,2 млн клієнтів - фізичних та юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; нафтогазовидобувні активи.

Немає коментарів:

Дописати коментар